Ons team

Wij doen ons uiterste best, voor u en voor uw dieren

Onze medewerkers dragen bij aan het succes, of dat nu in de productie is, in de R&D of bij u op het erf. Want, pas als het uw dieren goed gaat en u tevreden bent, dan zijn wij het ook.

Wij staan voor u klaar !

Een persoonlijke benadering en advies zijn voor ons vanzelfsprekend. Daarom staan onze medewerkers en onze dealers voor u klaar. Onze jongvee experts adviseren u graag.

Door een goed netwerk, samen sterk !

Als grootste zuivelproducent in Duitsland voelen wij ons uiteraard zeer sterk verbonden met de agrarische sector. Wij weten wat belangrijk voor u is en wij begrijpen uw dagelijkse uitdagingen. De verschillende behoeftes op de bedrijven geven ons belangrijke impulsen om ons te blijven verbeteren en te werken aan nieuwe oplossingen.

Contact

Heeft u vragen, wij staan u graag te woord

  • Alle
  • Management
  • Binnendienst
  • Buitendienst

Hendrik Hombergs Management

Telefonnummer 0175 - 221 77 96 E-Mail Adresse hendrik.hombergs@norlac.com

Klaus Bürsken Sales Manager

NORMI Mitarbeiter – Klaus Bürsken Telefonnummer 0173 - 347 31 70 E-Mail Adresse klaus.buersken@norlac.com

Frank Eijkelenboom Rayon Manager Nederland

NORMI Mitarbeiter – Frank Eijkelenboom Telefonnummer +31 615 - 408 359 E-Mail Adresse Frank.Eijkelenboom@norlac.com

Carsten Reblin Management

NORMI Mitarbeiter – Carsten Reblin Telefonnummer 0421 / 243 2292 E-Mail Adresse carsten.reblin@dmk.de

Heike Augustin Verkoop binnendienst

NORMI Mitarbeiterin – Heike Augustin Telefonnummer 04281 - 725 73 36 E-Mail Adresse heike.augustin@norlac.com Faxnummer 04281 - 725 84 33

Heiko Bahrenburg Binnendienst

NORMI Mitarbeiter – Heiko Bahrenburg Telefonnummer +4942817257226 E-Mail Adresse heiko.bahrenburg@norlac.com Faxnummer 04281 - 725 84 33

Lena Bösch Quality manager

Normi Mitarbeiterin – Lena Bösch Telefonnummer 04281 - 725 77 65 E-Mail Adresse lena.boesch@norlac.com

Melanie Brüggemann Verkoop binnendienst

NORMI Mitarbeiterin – Melanie Brüggemann Telefonnummer 04281 - 725 73 47 E-Mail Adresse melanie.brueggemann@norlac.com Faxnummer 04281 - 725 84 33

Insa Cordes Marketing

Normi Mitarbeiterin – Insa Cordes Telefonnummer 04281 - 725 72 28 E-Mail Adresse insa.cordes@norlac.com