Ons team

Wij doen ons uiterste best, voor u en voor uw dieren

Onze medewerkers dragen bij aan het succes, of dat nu in de productie is, in de R&D of bij u op het erf. Want, pas als het uw dieren goed gaat en u tevreden bent, dan zijn wij het ook.

Wij staan voor u klaar !

Een persoonlijke benadering en advies zijn voor ons vanzelfsprekend. Daarom staan onze medewerkers en onze dealers voor u klaar. Onze jongvee experts adviseren u graag.

Door een goed netwerk, samen sterk !

Als grootste zuivelproducent in Duitsland voelen wij ons uiteraard zeer sterk verbonden met de agrarische sector. Wij weten wat belangrijk voor u is en wij begrijpen uw dagelijkse uitdagingen. De verschillende behoeftes op de bedrijven geven ons belangrijke impulsen om ons te blijven verbeteren en te werken aan nieuwe oplossingen.

Contact

Heeft u vragen, wij staan u graag te woord.

visser

Torsten Behrendt Außendienst

Telefonnummer 0170 - 4405890 E-Mail Adresse torsten.behrendt@norlac.com

Jan Hauschild Buitendienst

Telefonnummer 0172- 749 13 41 E-Mail Adresse jan.hauschild@norlac.com

Wencke Staacken Buitendienst

Telefonnummer 0173 - 674 91 49 E-Mail Adresse wencke.staacken@norlac.com

Uwe Müller Buitendienst

Telefonnummer 0173 - 624 14 83 E-Mail Adresse uwe.mueller@norlac.com

Johannes von Morsey Buitendienst

Telefonnummer 0170 - 563 55 63 E-Mail Adresse johannes.vonmorsey@norlac.com

Jan Schedding Buitendienst

Telefonnummer 0173 - 355 22 79 E-Mail Adresse jan.schedding@norlac.com

Floor Zijderveld Buitendienst

Telefonnummer +31 615 - 408 359 E-Mail Adresse floor.zijderveld@norlac.com

Kimberly Visser Buitendienst

Telefonnummer +31 6 15 94 03 47 E-Mail Adresse kimberley.visser@norlac.com

Viktoria von Senden Buitendienst

Telefonnummer 0173 - 549 89 33 E-Mail Adresse viktoria.vonsenden@norlac.com

Laura Waehlan Buitendienst

Telefonnummer 0172 - 231 33 90 E-Mail Adresse laura.waehlan@norlac.com
  • Alle
  • Management
  • Productontwikkeling/ QM/ QA
  • Binnendienst & Customer Service
  • Buitendienst
  • Marketing
  • Productie & Magazijn

Hendrik Hombergs Management

Telefonnummer 0175 - 221 77 96 E-Mail Adresse hendrik.hombergs@norlac.com

Martin Bertels Management

Telefonnummer 0173 - 602 64 21 E-Mail Adresse martin.bertels@norlac.com

Michaela Stelling Quality manager

Telefonnummer 04281 - 725 77 65 E-Mail Adresse michaela.stelling@dmk.de

Lena Bösch Product development feed

Normi Mitarbeiterin – Lena Bösch Telefonnummer 04281 - 725 72 06 E-Mail Adresse lena.boesch@norlac.com

Heike Augustin Verkoop binnendienst

Telefonnummer 04281 - 725 73 36 E-Mail Adresse heike.augustin@norlac.com

Melanie Dirks Customer Service

Telefonnummer +49 (0) 421 / 243-2790 E-Mail Adresse customer.services@NORLAC.com

Lorena Krause Customer Service

Telefonnummer +49 (0) 421 / 243-2217 E-Mail Adresse customer.services@norlac.com

Torsten Behrendt Buitendienst

Normi Mitarbeiter – Torsten Behrendt Telefonnummer 0170 - 440 58 90 E-Mail Adresse torsten.behrendt@norlac.com

Jan Hauschild Buitendienst

NORMI Mitarbeiter – Jan Hauschild Telefonnummer 0172 - 74 91 341 E-Mail Adresse jan.hauschild@norlac.com

Wencke Staacken Buitendienst

Telefonnummer 0173 674 91 49 E-Mail Adresse wencke.staacken@norlac.com

Viktoria von Senden Buitendienst

Telefonnummer 0173 - 549 89 33 E-Mail Adresse viktoria.vonsenden@norlac.com

Uwe Müller Buitendienst

NORMI Mitarbeiter – Uwe Müller Telefonnummer 0173 - 624 14 83 E-Mail Adresse uwe.mueller@norlac.com

Jens Abelt Buitendienst

Telefonnummer 0172 - 231 33 90 E-Mail Adresse jens-uwe.abelt@norlac.com

Jan Schedding Buitendienst

Normi Mitarbeiter – Jan Schedding Telefonnummer 0173 - 355 22 79 E-Mail Adresse jan.schedding@norlac.com

Johannes von Morsey Buitendienst

NORMI Mitarbeiter – Johannes von Morsey Telefonnummer 0170 - 563 55 63 E-Mail Adresse johannes.vonmorsey@norlac.com

Floor Zijderveld Buitendienst

Floor Zijderveld Telefonnummer +31 615 - 408 359 E-Mail Adresse floor.zijderveld@norlac.com

Kimberley Visser Buitendienst

Telefonnummer +31 6 15 94 03 47 E-Mail Adresse kimberley.visser@norlac.com

Simone Ehlers Marketing

Telefonnummer +49 (0) 4281 / 72-57347 E-Mail Adresse info@norlac.com

Christine Barjenbruch Marketing

Telefonnummer +49 (0) 4281 / 72-57347 E-Mail Adresse info@norlac.com

Stefan Wilke Marketing

Telefonnummer +49 (0) 4281 / 72-57347 E-Mail Adresse info@norlac.com

Christoph Drösemeyer Magazijn

Telefonnummer +49 (0) 4281 / 72-57347 E-Mail Adresse info@norlac.com

Mirco Löhden Productie

Telefonnummer +49 (0) 4281 / 72-57347 E-Mail Adresse info@norlac.com